Drobečková navigace

Úvod > Školka > Spolek rodičů a přátel školy

Spolek rodičů, sponzorů a přátel školy

Při mateřské škole působí Spolek rodičů, sponzorů a přátel školy. Pedagogové školy se spolkem úzce spolupracují při zajišťování akcí pro děti, dovybavení interiérů tříd, údržbě zahrady apod. Příspěvek do Spolku rodičů, sponzorů a přátel školy je schválen vždy na začátku nového školního roku na schůzce rodičů. Rada rodičů se schází v průběhu školního roku podle aktuální potřeby řešení.

Rada rodičů pro školní rok 2020/2021:

Předsedkyně: Tereza Caisová

Zástupci jednotlivých tříd:

I. Konířová

 M. Wildmannová

K. Kopecká

M. Telváková

 

 

Na schůzce dne 8. 9. 2020 byl přítomnými rodiči odsouhlasen příspěvek do Spolku rodičů 1500 Kč na pololetí (300 Kč měsíčně). Příspěvek je možno hradit na účet Spolku rodičů: č.ú. 123 388 359/0800.

Z příspěvků jsou hrazena divadla 1x měsíčně v MŠ, canisterapie, muzikoterapie, jiné akce (letos plánujeme prozatím halloweenský den, karneval, Loučení s předškoláky), mikulášské, vánoční a drobné narozeninové dárky pro děti, vánoční stromečky do tříd, dárky pro předškoláky, potřeby na výtvarné a pracovní činnosti apod.

Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.