Úvod > Školka > Aktuality > Platba do Spolku rodičů - 2. pololetí

Platba do Spolku rodičů - 2. pololetí

Vážení rodiče,

prosíme Vás o platbu do Spolku rodičů na 2. pololetí školního roku 2020/2021. Na třídní schůzce 8. 9. 2021 byla odsouhlasena částka 300 Kč měsíčně, tj. 1500 Kč na pololetí.

Vzhledem k tomu, že jsou v současné době omezeny akce, zaplaťte prosím pouze celkovou částku 600 Kč za druhé pololetí na účet 123 388 359/0800. Do poznámky uveďte jméno a příjmení dítěte.

I nadále se prostředky ze SR využívají na pomůcky na výtvarné a pracovní činnosti, občerstvení, drobné narozeninové dárky pro děti, dárky pro předškoláky, akce pořádané na jednotlivých třídách v rámci režimu školy (karneval, den dětí...).

Děkujeme mockrát.