Drobečková navigace

Úvod > Školka > Aktuality > Nové epidemiologické opatření

Nové epidemiologické opatřeníVážení rodiče,

naše MŠ je otevřena od pondělí 12. 4. pro všechny děti. 

Podmínkou přítomnosti dítěte v MŠ je negativní antigenní test, který má platnost 3 dny (takže kdo byl testován v pondělí, musí na další test ve čtvrtek). Testy budou k dispozici v šatnách školy. Provádí je rodič po příchodu do MŠ za dohledu některého z provozních zaměstnanců, případně učitelek či asistentů pedagoga. Po vyhodnocení testu (15 minutách) a jeho negativním výsledku může být dítě předáno do třídy. V případě pozitivního výsledku je nutné absolvovat PCR testy. Není možné přinést již vyhodnocený test z domova. Je však možné provést test přinesený (ten si hradíte sami a musí být schválený MZČR). Seznam antigenních testů, pro které vydalo MZČR výjimku a podmínky pro její udělení najdete zde.

Do šatny bude umožněn vstup pouze třem dětem s doprovodem, proto počítejte se zdržením. Šatny se zavírají v 8,30, proto prosíme o včasný příchod do MŠ.

 

 


Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.