Drobečková navigace

Úvod > Školka > Aktuality > Informace o OČR

Informace o OČRVážení rodiče,

na stránkách ČSSZ ohledně uzavřených škol píší tuto informaci:

"Momentálně však není ukončen legislativní proces zákona, který upravuje podmínky poskytování ošetřovného při současné epidemii, v příštím týdnu ho bude ve zrychleném režimu projednávat Poslanecká sněmovna."

Podle dosud zjištěných informací postupujte takto:

Děti, které přišly do styku s nakaženými (děti z Berušek a Motýlků, které v tomto týdnu po - st navštívily školku) obdrží zítra informace od Hygienické stanice hlavního města Prahy. O víkendu nám zatím pokyny z hygieny nepřišly.

Ostatním by mělo k získání ošetřovného stačit pouze čestné prohlášení o uzavření školy (Vámi napsané, MŠ potvrzovat nemusí). To by Vám měl vystavit Váš pediatr.


Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.