Drobečková navigace

Úvod > Školka > Aktuality > Brigáda na školní zahradě 12. 4. 2022 (přesunuto z 5. 4.)

Brigáda na školní zahradě 12. 4. 2022 (přesunuto z 5. 4.)



Vážení rodiče,

v úterý 12. 4. 2022 mezi 14. a 17. hodinou (namísto původně plánovaného 5. 4.) se bude konat na naší školní zahradě jarní brigáda. Budeme rádi, pokud nám přijdete v tomto časovém rozmezí dle vašich možností pomoci. Nářadí a pracovní rukavice máme v omezeném množství k dispozici, uvítáme však i vaše vlastní. Činnosti na zahradě bude koordinovat pan školník s paní uklízečkou.

Pro děti je od 15,15 hodin připraveno divadelní představení Zvířátka a loupežníci. Prosíme tedy, abyste mezi 15,15 a 16 hodinami děti nevyzvedávali.

Děkujeme a budeme se těšit.


Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.