Úvod > Sponzoři

Spolupracující organizace a naši sponzoři

Poděkování sponzorům

Poděkování sdružení Spolku rodičů, sponzorů a přátel školy při MŠ speciální Sluníčko.

Rodiče dětí se aktivně účastní na spoluvytváření programu MŠ, společně pořádaných akcí, sponzorují financování důležitých součástí vzdělávacího programu MŠ, hipoterapii, canisterapii, muzikoterapii i dalších vzdělávacích a kulturních akcí MŠ.

Sponzorské dary škole: Multifunkční kopírovací zařízení, 2 x monitor k počítači, relaxační vak, stavebnice Lego ve velkém množství pro všechny věkové skupiny dětí předškolního věku, pomůcky na logopedii, sklopná deska pro práci s dítětem se zrakovým postižením, balanční a relaxační míč, skartovačku papíru, sedací Relax-It aqua, děkujeme rovněž za didaktický materiál pro děti s PAS.

Prostřednictvím jednoho z rodičů byla škole zapůjčena polohovací židle pro dítě s tělesným postižením.

Velký dík náleží České spořitelně za jejich podporu - Den pro charitu, díky kvalitní a milé pomoci zaměstanců České spořitelny je naše zahrada krásně upravena a tím i bezpečná a příjemná pro naše děti.

Děkujeme za účast našich rodičů na každoroční brigádě.