Úvod > Spolek rodičů a přátel školy

Spolek rodičů, sponzorů a přátel školy

Při mateřské škole působí Spolek rodičů, sponzorů a přátel školy. Pedagogové školy s klubem rodičů úzce spolupracují při zajišťování akcí pro děti, dovybavení interiérů tříd, údržbě zahrady apod. Příspěvek do Spolku rodičů, sponzorů a přátel školy je schválen vždy na začátku nového školního roku na schůzce rodičů. Rada rodičů se schází v průběhu školního roku podle aktuální potřeby řešení.

Rada rodičů pro školní rok 2017/2018:

Předsedkyně: Pavla Brychtová

Zástupci jednotlivých tříd

Berušky: Milena Wildmannová

Motýlci: Karolína Kopecká

Rybičky: Jana Klaudová - účetnictví

Zajíčci: Lenka Mrnková

Ovečky: Martina May

Medvídci: Gabriela Kovaříková

Na schůzce dne 12. 9. 2017 byl přítomnými rodiči odsouhlasen příspěvek do Spolku rodičů 1500 Kč na pololetí (300 Kč měsíčně). Příspěvek je možno hradit na účet Spolku rodičů: č.ú. 123 388 359/0800.

Z příspěvků jsou hrazena divadla 1x měsíčně v MŠ, canisterapie, muzikoterapie, jiné akce (letos plánujeme prozatím Dravce a sovy, karneval, Loučení s předškoláky), mikulášské, vánoční a drobné narozeninové dárky pro děti, vánoční stromečky do tříd, dárky pro předškoláky, potřeby na výtvarné a pracovní činnosti apod.