Úvod > Školka > Spolek rodičů a přátel školy

Spolek rodičů, sponzorů a přátel školy

Při mateřské škole působí Spolek rodičů, sponzorů a přátel školy. Pedagogové školy se spolkem úzce spolupracují při zajišťování akcí pro děti, dovybavení interiérů tříd, údržbě zahrady apod. Příspěvek do Spolku rodičů, sponzorů a přátel školy je schválen vždy na začátku nového školního roku na schůzce rodičů. Předsedkyní Spolku rodičů je Bc. Tereza Černohorská. Rada rodičů se schází v průběhu školního roku podle aktuální potřeby řešení. Stanovy jsou k nahlédnutí v sídle Spolku.

Na schůzce dne 5. 9. 2023 byl přítomnými rodiči odsouhlasen příspěvek do Spolku rodičů 1500 Kč na pololetí (300 Kč měsíčně). Příspěvek je možno hradit na účet Spolku rodičů: č.ú. 123388359/0800. Dále byli zvoleni zástupci jednotlivých tříd do Rady rodičů.

Z příspěvků jsou hrazena divadla v MŠ, canisterapie, zooterapie, muzikoterapie, jiné akce (letos plánujeme prozatím bramborový den, vánoční besídky, karneval, Den dětí, Loučení s předškoláky), mikulášské, vánoční a drobné narozeninové dárky pro děti, vánoční stromečky do tříd, dárky pro předškoláky, potřeby na výtvarné a pracovní činnosti apod.