Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Aktuality

AktualityVážení rodiče,

MŠ bude opět otevřena od pondělí 25. 5. 2020. Informace k provozu školy (čtěte důkladně), podepíšete první den v MŠ:

Dodatek ke školnímu řádu

Následující dokument vytiskněte a přineste vyplněný, případně ho vyplníte před vstupem do MŠ, kde bude vytištěný k dispozici.

Čestné prohlášení

V případě stravy přinášené z domova (diety apod.) Vás žádáme o použití vchodu do školní jídelny, zazvoňte a paní kuchařky stravu odeberou.

 

Informace pro rodiče dětí s OŠD a dětí předškolních pro školní rok 2020/2021 

 

ZÁPIS DO MŠS SLUNÍČKO

Zápis do Mateřské školy speciální Sluníčko, Praha 5, Deylova 3, se uskutečnil v termínu 5. - 6. 5. 2020. 

Zápis do Mateřské školy speciální Sluníčko

Informovaný souhlas

Žádost o přijetí

Čestné prohlášení k očkování

 

Seznam nově přijatých dětí pro školní rok 2020/2021

Informace pro rodiče nově přijatých dětí 

 

 

 

Vážení rodiče,

školné a stravné za měsíc květen neplaťte. Za měsíc červen se již školné platí i v případě, že již dítě do MŠ nenastoupí. Za děti přihlášené k červencovému provozu je nutné školné (250 Kč) i stravné uhradit do 20. 6. 2020, jinak nebudou děti k docházce přijaty. V případě, že dítě přihlášené k červencovému provozu nakonec do MŠ nenastoupí, platba za školné a stravné se nevrací. 

 

 

Vážení rodiče,

v případě, že byl Vašemu dítěti udělen Odklad povinné školní docházky pro školní rok 2020/2021, je nutné předat toto rozhodnutí třídním učitelkám k založení do spisu.

 

 

Vážení rodiče,

zkontrolujte si prosím platnost Doporučení školského poradenského zařízení. Pokud končí jeho platnost k 31. 8. 2020, kontaktujte prosím co nejdříve své SPC nebo PPP a žádejte o vystavení nového doporučení.

 

 

 

Prázdninový provoz MŠ: 1. - 10. 7. 2020

Uzavření MŠ o prázdninách: 13. 7. - 31. 8. 2020

 

 

 

Vážení rodiče,

připomínáme, že odhlašování nebo přihlašování stravování Vašeho dítěte je možné nejpozději do 8 hodin ráno přímo ve školní jídelně MŠ na telefonním čísle

257 225 043 (i záznamník).

 

                                                     Bc. Tereza Caisová

                                                       statutární zástupce ředitele školy

 

 

  

Úplata za předškolní vzdělávání 2019/2020 

 

  

DOBRÝ ANDĚL

,,Nebojte se požádat o pomoc“

 

 

Z dopisu pro školu:

Dobří andělé finančně pomáhají rodinám s nezaopatřenými dětmi, v nichž se dítě potýká s vážným onemocněním, a jehož vlivem se rodina ocitla v tíživé životní situaci.

Pomoc se týká dětí s těžkým kombinovaným onemocněním (mentální, smyslové, pohybové), vážnými metabolickými poruchami, chronickým selháním orgánů, nemocí motýlích křídel, onkologickým onemocněním, svalovou dystrofií či cystickou fibrózou, s PAS. Podrobné informace o možnosti zařazení do Systému pomoci naleznete zde (https://www.dobryandel.cz/pomahame-detem/).

Pokud máte ve Vaší škole žáky s nějakým výše zmíněným postižením či onemocněním, neváhejte rodině prosím doporučit pomoc Dobrých andělů. Kontakt je pro rodinu velmi jednoduchý, stačí napsat na e-mail dobryandel@dobryandel.cz nebo zavolat na telefonní číslo 733 119 119.

Děkujeme za Vaši ochotu a čas.

 

S úctou
Mgr. Helena Kriglová


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.