Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Vážení rodiče,

připomínáme, že odhlašování nebo přihlašování stravování Vašeho dítěte je možné nejpozději do 8 hodin ráno přímo ve školní jídelně MŠ na telefonním čísle

257 222 043 (i záznamník).

 

                                                     Bc. Tereza Caisová

                                                       pověřená řízením školy

 

  

Úplata za předškolní vzdělávání 2019/2020 

 

  

DOBRÝ ANDĚL

,,Nebojte se požádat o pomoc“

 

 

Z dopisu pro školu:

Dobří andělé finančně pomáhají rodinám s nezaopatřenými dětmi, v nichž se dítě potýká s vážným onemocněním, a jehož vlivem se rodina ocitla v tíživé životní situaci.

Pomoc se týká dětí s těžkým kombinovaným onemocněním (mentální, smyslové, pohybové), vážnými metabolickými poruchami, chronickým selháním orgánů, nemocí motýlích křídel, onkologickým onemocněním, svalovou dystrofií či cystickou fibrózou, s PAS. Podrobné informace o možnosti zařazení do Systému pomoci naleznete zde (https://www.dobryandel.cz/pomahame-detem/).

Pokud máte ve Vaší škole žáky s nějakým výše zmíněným postižením či onemocněním, neváhejte rodině prosím doporučit pomoc Dobrých andělů. Kontakt je pro rodinu velmi jednoduchý, stačí napsat na e-mail dobryandel@dobryandel.cz nebo zavolat na telefonní číslo 733 119 119.

Děkujeme za Vaši ochotu a čas.

 

S úctou
Mgr. Helena Kriglová

  


CO TEĎ PRÁVĚ ŘÁDÍ V MŠ 

V MŠ byl opakovaně zaznamenán výskyt vší. Prosíme, prohlédněte dětem vlasy. Děti bohužel nemohou být přijaté do kolektivu, pokud mají vši nebo hnidy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.