Úvod > Aktuality

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že se blíží období jarních prázdnin

(11. - 15. 2. -  Praha 1 - 5),

prosíme Vás, abyste včas informovali třídní učitelky o případné nepřítomnosti Vašeho dítěte v MŠ. Je možné, že při menším počtu dětí v MŠ budou třídy spojeny.

Škola v přírodě

Vážení rodiče,

ve dnech 12. – 19. 4. 2019 se koná škola v přírodě ve Vřesníku u Humpolce. (Upozorňujeme, že pátek 19. 4. je volno - Velký pátek - Velikonoce). Své děti můžete od pondělí 14. 1. přihlašovat ve třídě Medvídků. Před přihlášením Vašeho dítěte prosíme o konzultaci s Vašimi třídními učitelkami, zda je delší pobyt pro Vaše dítě vhodný. Cena pobytu se odvíjí od počtu přihlášených dětí, předpokládaná cena je cca 3000 Kč.

DOBRÝ ANDĚL

,,Nebojte se požádat o pomoc“

Z dopisu pro školu:

Dobří andělé finančně pomáhají rodinám s nezaopatřenými dětmi, v nichž se dítě potýká s vážným onemocněním, a jehož vlivem se rodina ocitla v tíživé životní situaci.

Pomoc se týká dětí s těžkým kombinovaným onemocněním (mentální, smyslové, pohybové), vážnými metabolickými poruchami, chronickým selháním orgánů, nemocí motýlích křídel, onkologickým onemocněním, svalovou dystrofií či cystickou fibrózou, s PAS. Podrobné informace o možnosti zařazení do Systému pomoci naleznete zde (https://www.dobryandel.cz/pomahame-detem/).

Pokud máte ve Vaší škole žáky s nějakým výše zmíněným postižením či onemocněním, neváhejte rodině prosím doporučit pomoc Dobrých andělů. Kontakt je pro rodinu velmi jednoduchý, stačí napsat na e-mail dobryandel@dobryandel.cz nebo zavolat na telefonní číslo 733 119 119.

Děkujeme za Vaši ochotu a čas.

S úctou
Mgr. Helena Kriglová

CO TEĎ PRÁVĚ ŘÁDÍ V MŠ :-( ?

Výskyt neštovic na pav. A , B.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.