Úvod > Aktuality

Vážení rodiče,

zveme Vás na schůzi rodičů, která se koná ve středu 18. září v 16,30 hodin ve školní jídelně. Dozvíte se zde důležité informace týkající se organizace školního roku 2019/2020.

INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020 PRO NOVĚ PŘIJATÉ DĚTI

Žádáme všechny rodiče nově přijatých dětí, aby dne 2.9.2019 přizpůsobili nástup dítěte do třídy v 9.30 hod.

Seznamy dětí najdete vyvěšeny v chodbičkách při vstupu do budovy.

Při hledání třídy, šatní skříňky a botníku Vám budeme nápomocny.

První den volíme kratší pobyt ve školce ( cca 2 hod. ) s ohledem na Vaše dětičky a jejich úspěšnou a pozvolnou adaptaci.

O dalších dnech se již budete domlouvat s paní učitelkami na třídě.

Chceme, aby se Vašim dětem u nás líbilo a těšily se do školky.

V tento den strava zajištěna nebude, pitný režim samozřejmě ano.

Děkujeme za vstřícnost a těšíme se na Vás.

Kolektiv MŠS Sluníčko.

Úplata za předškolní vzdělávání 2019/2020

Přijaté děti od 1.9.2019.pdf

DOBRÝ ANDĚL

,,Nebojte se požádat o pomoc“

Z dopisu pro školu:

Dobří andělé finančně pomáhají rodinám s nezaopatřenými dětmi, v nichž se dítě potýká s vážným onemocněním, a jehož vlivem se rodina ocitla v tíživé životní situaci.

Pomoc se týká dětí s těžkým kombinovaným onemocněním (mentální, smyslové, pohybové), vážnými metabolickými poruchami, chronickým selháním orgánů, nemocí motýlích křídel, onkologickým onemocněním, svalovou dystrofií či cystickou fibrózou, s PAS. Podrobné informace o možnosti zařazení do Systému pomoci naleznete zde (https://www.dobryandel.cz/pomahame-detem/).

Pokud máte ve Vaší škole žáky s nějakým výše zmíněným postižením či onemocněním, neváhejte rodině prosím doporučit pomoc Dobrých andělů. Kontakt je pro rodinu velmi jednoduchý, stačí napsat na e-mail dobryandel@dobryandel.cz nebo zavolat na telefonní číslo 733 119 119.

Děkujeme za Vaši ochotu a čas.

S úctou
Mgr. Helena Kriglová

CO TEĎ PRÁVĚ ŘÁDÍ V MŠ

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů