Úvod > Aktuality

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že v současné době chybí v našem pedagogickém sboru dva učitelé (pavilon B), jsou děti z Rybiček a ze Zajíčků odpoledne spojeny s dětmi z ostatních tříd. V současné době je možné, že tato situace nastane i ráno (nemoc paní učitelky i paní asistentky ze třídy Rybiček).

Děkuji za pochopení

Tereza Caisová, pověřená řízením školy

Vánoční prázdniny

MŠS Sluníčko bude o vánočních prázdninách od 23. do 31. 12. uzavřena. Provoz školky začne opět v novém roce 2. 1. 2020.

Úplata za předškolní vzdělávání 2019/2020

DOBRÝ ANDĚL

,,Nebojte se požádat o pomoc“

Z dopisu pro školu:

Dobří andělé finančně pomáhají rodinám s nezaopatřenými dětmi, v nichž se dítě potýká s vážným onemocněním, a jehož vlivem se rodina ocitla v tíživé životní situaci.

Pomoc se týká dětí s těžkým kombinovaným onemocněním (mentální, smyslové, pohybové), vážnými metabolickými poruchami, chronickým selháním orgánů, nemocí motýlích křídel, onkologickým onemocněním, svalovou dystrofií či cystickou fibrózou, s PAS. Podrobné informace o možnosti zařazení do Systému pomoci naleznete zde (https://www.dobryandel.cz/pomahame-detem/).

Pokud máte ve Vaší škole žáky s nějakým výše zmíněným postižením či onemocněním, neváhejte rodině prosím doporučit pomoc Dobrých andělů. Kontakt je pro rodinu velmi jednoduchý, stačí napsat na e-mail dobryandel@dobryandel.cz nebo zavolat na telefonní číslo 733 119 119.

Děkujeme za Vaši ochotu a čas.

S úctou
Mgr. Helena Kriglová

CO TEĎ PRÁVĚ ŘÁDÍ V MŠ

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů