Úvod > Aktuality

Vážení přátelé,

děkujeme všem za podporu v projektu Komerční Banky – Nadace Jistoty s názvem:

,,  SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST “

Mám dobrou zprávu -  vybrali nás - máme to :-)

HURÁÁÁÁ!!!

DOBRÝ ANDĚL

,,Nebojte se požádat o pomoc“

Z dopisu pro školu:

Dobří andělé finančně pomáhají rodinám s nezaopatřenými dětmi, v nichž se dítě potýká s vážným onemocněním, a jehož vlivem se rodina ocitla v tíživé životní situaci.

Pomoc se týká dětí s těžkým kombinovaným onemocněním (mentální, smyslové, pohybové), vážnými metabolickými poruchami, chronickým selháním orgánů, nemocí motýlích křídel, onkologickým onemocněním, svalovou dystrofií či cystickou fibrózou, s PAS. Podrobné informace o možnosti zařazení do Systému pomoci naleznete zde (https://www.dobryandel.cz/pomahame-detem/).

Pokud máte ve Vaší škole žáky s nějakým výše zmíněným postižením či onemocněním, neváhejte rodině prosím doporučit pomoc Dobrých andělů. Kontakt je pro rodinu velmi jednoduchý, stačí napsat na e-mail dobryandel@dobryandel.cz nebo zavolat na telefonní číslo 733 119 119.

Děkujeme za Vaši ochotu a čas.

S úctou
Mgr. Helena Kriglová

CO TEĎ PRÁVĚ ŘÁDÍ V MŠ :-( ?

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.