Úvod > Aktuality

Vážení rodiče,

prosíme  Vás o zrušení trvalých příkazů ( školné, stravné, příspěvek do spolku rodičů ) na období červenec a srpen 2019.

Děkujeme.

Úplata za předškolní vzdělávání 2019/2020

Přijaté děti od 1.9.2019.pdf

OZNÁMENÍ O PRÁZDNINOVÉM PROVOZU

V době  letních prázdnin tj. od 1.7.2019 do 31.8.2019 bude mateřská škola uzavřena.

Školné a příspěvky do Spolku rodičů se za měsíce - červenec a srpen - nevybírají.

29.4.2019

DOBRÝ ANDĚL

,,Nebojte se požádat o pomoc“

Z dopisu pro školu:

Dobří andělé finančně pomáhají rodinám s nezaopatřenými dětmi, v nichž se dítě potýká s vážným onemocněním, a jehož vlivem se rodina ocitla v tíživé životní situaci.

Pomoc se týká dětí s těžkým kombinovaným onemocněním (mentální, smyslové, pohybové), vážnými metabolickými poruchami, chronickým selháním orgánů, nemocí motýlích křídel, onkologickým onemocněním, svalovou dystrofií či cystickou fibrózou, s PAS. Podrobné informace o možnosti zařazení do Systému pomoci naleznete zde (https://www.dobryandel.cz/pomahame-detem/).

Pokud máte ve Vaší škole žáky s nějakým výše zmíněným postižením či onemocněním, neváhejte rodině prosím doporučit pomoc Dobrých andělů. Kontakt je pro rodinu velmi jednoduchý, stačí napsat na e-mail dobryandel@dobryandel.cz nebo zavolat na telefonní číslo 733 119 119.

Děkujeme za Vaši ochotu a čas.

S úctou
Mgr. Helena Kriglová

CO TEĎ PRÁVĚ ŘÁDÍ V MŠ

POZOR - Výskyt vší na pav. C.

Prosíme, kontrolujte dětem hlavy.

Děkujeme.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.