Úvod > Aktuality

Aktuality

Vážení rodiče, od 1. 2. 2020 se stává ředitelkou MŠS Sluníčko, Praha 5, Deylova 3 Mgr. Hana Tomanová.

Bc. Tereza Caisová

statutární zástupce ředitele školy

Vážení rodiče,

připomínáme, že odhlašování nebo přihlašování stravování Vašeho dítěte je možné nejpozději do 8 hodin ráno přímo ve školní jídelně MŠ na telefonním čísle

257 225 043 (i záznamník).

Bc. Tereza Caisová

statutární zástupce ředitele školy

Úplata za předškolní vzdělávání 2019/2020

DOBRÝ ANDĚL

,,Nebojte se požádat o pomoc“

Z dopisu pro školu:

Dobří andělé finančně pomáhají rodinám s nezaopatřenými dětmi, v nichž se dítě potýká s vážným onemocněním, a jehož vlivem se rodina ocitla v tíživé životní situaci.

Pomoc se týká dětí s těžkým kombinovaným onemocněním (mentální, smyslové, pohybové), vážnými metabolickými poruchami, chronickým selháním orgánů, nemocí motýlích křídel, onkologickým onemocněním, svalovou dystrofií či cystickou fibrózou, s PAS. Podrobné informace o možnosti zařazení do Systému pomoci naleznete zde (https://www.dobryandel.cz/pomahame-detem/).

Pokud máte ve Vaší škole žáky s nějakým výše zmíněným postižením či onemocněním, neváhejte rodině prosím doporučit pomoc Dobrých andělů. Kontakt je pro rodinu velmi jednoduchý, stačí napsat na e-mail dobryandel@dobryandel.cz nebo zavolat na telefonní číslo 733 119 119.

Děkujeme za Vaši ochotu a čas.

S úctou
Mgr. Helena Kriglová

AKTUÁLNÍ ZDRAVOTNÍ ZPRÁVY

Zvýšený výskyt chřipkového onemocnění mezi dětmi i v pedagogickém sboru. Žádáme, aby se děti vracely po nemoci zcela uzdravené.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.